19:42  İREM TUNALI BU KEZ GÜLDÜRECEK  19:32  "BODRUM SEFERI" FILMININ BASıN TOPLANTıSı YAPıLDı  22:46  LÜFER MEVSİMİ RAFLARDA  23:02  ÜNLÜ ŞARKıCı SERAP SONKUR HAYATıNı KAYBETTI  00:21  CIHANGIR CEYHAN’ıN BAŞROLÜNDE OLDUĞU “DENGELER: BIRI OLMAK” ÇOK YAKıNDA GAİN’DE  01:10  MUHTAR ADAYı EVLA ÇALıŞKANLıĞıYLA HALKıN TAKDIRINI KAZANıYOR  14:12  GÖKTÜRK GÜNGÖR KİMDİR?  00:02  GÜZEL OYUNCU MELİKE AKDAĞ  21:19  EYLÜL AKDAĞ’IN SON OYNADIĞI FİLMİ SİNEMAYA GİRİYOR  12:02  BAŞKAN KADİR BIYIK’TAN SİNEMAYA BÜYÜK DESTEK  11:53  ASAF SİNEMA FİLMİNİN ÇEKİMLERİNE ESKİŞEHİR’DE START VERİLDİ  11:46  OT DERGİ & MART 2024  23:32  ZEYNEP GÜNEŞ BAŞARILI OYUNCULUĞUYLA TAM NOT ALDI  23:17  BABA & KIZ AYNI REKLAM FİLMİNDE  22:32  USTA OYUNCU METİN YILDIRIM REKLAM FİLMİNDE  22:30  ECE BAYKAL USTA OYUNCULUĞUYLA TAM NOT ALDI  22:27  USTA OYUNCU VAHDET ÇAKAR’DAN YENİ REKLAM FİLMİ  14:51  AYŞEGÜL ASAR  14:48  MUSTAFA HEPER  13:03  GÜZEL OYUNCU AYŞEGÜL ASAR YENİ FİLMİYLE ÇOK İDDİALI 
 
DİDEM BAL

"Türkiye Sinemasında Sosyologların Yeni Rolü: ’Filme Gel’ Filminde Uzman Sosyolog Görev aldı

 

Türkiye sinema sektöründe yeni bir dönem başlıyor! Yakın zamanda vizyonda giren "Filme Gel" adlı film, sadece eğlence dünyasına odaklanmıyor, aynı zamanda farklı disiplinlerden uzmanların da sette yer almasına imkan tanıyor. Bu kez, film ekibine dahil olan Uzman Sosyolog Didem Bal'ın perspektifini inceledik.

"Filme Gel" adlı yapımda sosyolog olarak görev alan Didem BAL, film setinde sosyolojik bakış açısının önemini ve sinemanın toplumsal yönleriyle birleştiğini vurguladı.


Uzman Sosyolog Didem BAL, film ekibine katkıları hakkında konuşurken, karakterlerin arka planlarını ve toplumsal bağlamların önemini vurguladı. Yönetmen İhsan Taş ile yeni projelerde tekrar buluşmak istediğini dile getiren başarılı Uzman Sosyolog Didem Bal, Yönetmen İhsan Taş'ın bir ilke imza attığını yineleyerek farklı disiplinlerin bir araya gelerek sinema deneyimini zenginleştirdiğini, sadece eğlence sunmakla kalmayıp farklı uzmanlık alanlarını da sinema dünyasına dahil ederek izleyicilerine yeni bir bakış açısı sunduğunu dile getirdi.

 

 

 
 


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

    Bu Habere Hen?z Yorum Yap?lmam??..!


 
   


 
       
 
  FLAŞ HABER

  YAZARLAR
 
 
  HAVA DURUMU
 
..
  
  ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün

 


       
 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE MAGAZİN HABERLERİ MÜZİK HABERLERİ RADYO HABERLERİ GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
turkiyelife.com.tr © Copyright 2016-2024 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA