20:18  ERDEMLİ ESNAFININ HAYALİ GERÇEK OLUYOR  10:27  BÜYÜKŞEHİR, KÖPEK ATIK İSTASYONU SAYISINI İKİ KATINA ÇIKARDI  19:41  BÜYÜKŞEHİR’İN ÜRETİCİ KADIN STANTLARI BU KEZ DE ERDEMLİ’DE AÇILDI  16:06  SUFLE’DEN "BEYAZ YALAN"  14:28  PEŞINDEN KOŞULAN BIR HAYAL DAHA: ANA SHINE “DIGITAL LOVE” ILE BÜYÜLEMEYE DEVAM EDIYOR  13:50  ALARA SERENA’DAN YENI HIT "KıVıLCıM"  13:35  AILELER 2 GÜN HEKIMSIZ KALDı  10:03  BU YAZ DA ÇOCUKLARIN DONDURMALARI MERSİN BÜYÜKŞEHİR’DEN  20:32  BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN YÖRÜKLERE HİZMETLERİ DEVAM EDİYOR  14:58  BÜYÜKŞEHİR, HALK KART’IN HAZİRAN AYI TUTARLARINI HESAPLARA YATIRDI  10:27  BÜYÜKŞEHİR’İN EMEKLİ EVİ ÜYELERİ DARISEKİSİ GEZİSİ İLE KÖY HAVASI ALDI  20:43  BAŞKAN SEÇER, U11-U12 FUTBOL ŞENLİĞİ ÖDÜL TÖRENİ’NE KATILDI  14:19  MERSİNLİLER, YILDIZLARIN ALTINDA KONSERİ İLE KEYİFLİ BİR AKŞAM GEÇİRDİ  08:24  BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ÖZEL GEREKSİNİMLİ BİREYLERE İLKLERİ YAŞATMAYA DEVAM EDİYOR  20:05  BAŞKAN SEÇER: "HAYAT PAHALILIĞI EMEKLİLERİ DAHA FAZLA ETKİLİYOR"  13:47  KÜLTÜR PARK’TAKİ SALDIRILARA BİR YENİSİ DAHA EKLENDİ  08:53  BAŞKAN SEÇER, MEZUNİYET TÖRENİ’NDE GENÇ HEKİMLERİN HEYECANLARINA ORTAK OLDU  10:19  BİSİKLETSEVERLER 30 KİLOMETRELİK SÜRÜŞ YAPTI  20:34  KARİYER MERKEZİ’NİN GENEL MUHASEBE KURSU 30 HAZİRAN’DA BAŞLIYOR  12:06  SEKTÖRÜN 3 GÜÇLÜ KADIN İSMİ BİR ARADA  
 
Astroloji: 28 Ocak Aslan burcunda Dolunay

Yılın İlk Dolunayı Aslan Burcunda Gerçekleşiyor! İşte Etkileri...Yılın İlk Dolunayı Aslan Burcunda Gerçekleşiyor! İşte Etkileri...

 

 

28 Ocak saat 22:16’da Aslan burcunda çok sert bir dolunay gerçekleşiyor. Yine mi sert? Dediğinizi duyar gibiyim. Yılın başında Ocak ve Şubat aylarının çok zorlayıcı olacağını sizlere aktarmıştım. Gönlüm müjdeli haberler vermek istiyorum  ama maalesef Ocak ve Şubat 2020 yılının devamı niteliğinde..

 

Dolunay; Ay ve Güneş’in tam karşıt oldukları zaman büyük ışık oluşur. Dolayısıyla gizlide saklıda  olan her şey görünür hale gelir. Bu durum da etkileyicidir. Bilinçaltı açığa çıkar. Aslan burcundaki bu dolunay kazançla kaybın iç içe olacağı yönünde.. Şans ve fırsatları barındırdığı gibi hem toplumsal olayların hem de bireysel hayatımızda krizlerin olabileceği işaretini vermektedir.

 

Toplumsal şiddet, cinnet, cinayet olayları görülebilir. Çocuklara yönelik zalimce davranışlara şahit olabiliriz. Ki bugün haberlerde Suriyeli çocuklara zalimce dilencilik yaptıran bir çetenin çökertildiği haberi yapıldı. 

 

Aslan burcu doğum haritasının 5. evini yönettiği için aşk ilişkilerinde kadersel olarak yaşayacağınız hayal kırıklıkları, şüphe, kıskançlık gibi duygular yüzünden ani bitişler yaşayabilir, kendinizi sevgisiz ve yalnız hissedebilirsiniz. Korkularımızla yüzleşeceğimiz gibi, aslında hiç de korkulacak bir şeyin olmadığına da tanıklık edebiliriz.

 

Finans sektöründe ani dalgalanmalar yaşanabilir. Yer sarsıntıları, patlamalar, saldırılar, kalp krizleri ve teknolojik konularda problemler görülebilir.

 

Dolunaydan en çok etkilenecek burçlar; ilk 10 günlük dönemde doğan Boğa, Aslan, Kova ve Akrep’tir.

 

Dolayısıyla mümkün mertebe sakin kalarak, dua ve zikirlerle frekansınızı yükseltebilirsiniz. Böylelikle olayları yönetebilecek duruma gelirsiniz. 

 
 
 


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

    Bu Habere Hen?z Yorum Yap?lmam??..!


 
   


 
       
 
  FLAŞ HABER

  YAZARLAR
 

 


       
 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE MAGAZİN HABERLERİ MÜZİK HABERLERİ RADYO HABERLERİ GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
turkiyelife.com.tr © Copyright 2016-2022 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA