20:18  ERDEMLİ ESNAFININ HAYALİ GERÇEK OLUYOR  10:27  BÜYÜKŞEHİR, KÖPEK ATIK İSTASYONU SAYISINI İKİ KATINA ÇIKARDI  19:41  BÜYÜKŞEHİR’İN ÜRETİCİ KADIN STANTLARI BU KEZ DE ERDEMLİ’DE AÇILDI  16:06  SUFLE’DEN "BEYAZ YALAN"  14:28  PEŞINDEN KOŞULAN BIR HAYAL DAHA: ANA SHINE “DIGITAL LOVE” ILE BÜYÜLEMEYE DEVAM EDIYOR  13:50  ALARA SERENA’DAN YENI HIT "KıVıLCıM"  13:35  AILELER 2 GÜN HEKIMSIZ KALDı  10:03  BU YAZ DA ÇOCUKLARIN DONDURMALARI MERSİN BÜYÜKŞEHİR’DEN  20:32  BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN YÖRÜKLERE HİZMETLERİ DEVAM EDİYOR  14:58  BÜYÜKŞEHİR, HALK KART’IN HAZİRAN AYI TUTARLARINI HESAPLARA YATIRDI  10:27  BÜYÜKŞEHİR’İN EMEKLİ EVİ ÜYELERİ DARISEKİSİ GEZİSİ İLE KÖY HAVASI ALDI  20:43  BAŞKAN SEÇER, U11-U12 FUTBOL ŞENLİĞİ ÖDÜL TÖRENİ’NE KATILDI  14:19  MERSİNLİLER, YILDIZLARIN ALTINDA KONSERİ İLE KEYİFLİ BİR AKŞAM GEÇİRDİ  08:24  BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ÖZEL GEREKSİNİMLİ BİREYLERE İLKLERİ YAŞATMAYA DEVAM EDİYOR  20:05  BAŞKAN SEÇER: "HAYAT PAHALILIĞI EMEKLİLERİ DAHA FAZLA ETKİLİYOR"  13:47  KÜLTÜR PARK’TAKİ SALDIRILARA BİR YENİSİ DAHA EKLENDİ  08:53  BAŞKAN SEÇER, MEZUNİYET TÖRENİ’NDE GENÇ HEKİMLERİN HEYECANLARINA ORTAK OLDU  10:19  BİSİKLETSEVERLER 30 KİLOMETRELİK SÜRÜŞ YAPTI  20:34  KARİYER MERKEZİ’NİN GENEL MUHASEBE KURSU 30 HAZİRAN’DA BAŞLIYOR  12:06  SEKTÖRÜN 3 GÜÇLÜ KADIN İSMİ BİR ARADA  
 
‘Ozan Ali Korkut‘ kariyeriyle ilgili çok önemli açıklamalar yaptı

Müzik ve Medya camiasının çok yakından tanıdığı bir isim olan  ödüllü yönetmen Ozan Ali Korkut, kariyerinin özlediği yılları müzik ile iç içe olduğu dönemlere döndüğünü açıkladı.

 

Müzik ve Medya camiasının çok yakından tanıdığı bir isim olan  ödüllü yönetmen Ozan Ali Korkut, kariyerinin özlediği yılları müzik ile iç içe olduğu dönemlere döndüğünü açıkladı.

Ozan Ali Korkut dansçı bir anne ve müzisyen hem de dansçı bir babanın ilk evladı olarak 3 yaşından itibaren müzik hayatına başlıyor. Ailesinin yolundan adım adım ilerlerken 10’dan fazla enstrüman çalan Ozan Ali Korkut; Profesyonel Dans ve müzik hayatına devam ederken tüm Türkiye'yi baştan aşağı gezmiş.

Bunun haricinde 40’tan fazla ülkeye seyahat yaparak kendi ülkesini temsil edip birçok başarıya imza atmıştır. Böyle başarılı işlere imza atarken kendi kurmuş olduğu home stüdyosunda 2021 - 2022 yıllarında albüm ve single çalışmalarına imza atmıştır.

 

Miracles to Anatolia, Komşu Kızı Dizi soundtrack, İçimizden gelenler, bugün 14 şubat ve bu tepe pullu tepe isimli single ve albüm çalışmaları tüm dijital platformlarda ve radyo kanallarında aktif olarak dinlenmektedir. Profesyonel birçok müzisyen ve sanatçılarla yaptığı çalışmalar kendi projesinde ona çok daha fazla tecrübe ve donanım katmıştır. Bu sebeple çıkardığı eserlerde doğu ve batı ezgilerini sentezleyerek melodiler çıkarmaktadır.

Ozan Ali Korkut; "Müzik benim ruhum, yıllarca bu sözü hem kalbimde hem kolumdaki dövmem de taşıyorum, artık ruhum açık ve yaşama vakti geldi." ifadelerine de yer veriyor.

Yetenek Sizsiniz Türkiye 2. Sezon yarışmasında kaval ile çıktığı sahnede yaptığı inanılmaz ve zor hareketlerle hala unutulmamakta, yarışma tarihi boyunca kavalla katılan ilk ve tek performans yarışmacısı olarak tarihe geçmiştir. Korkut’un bu açıklamaları bizleri meraklandırırken bir süredir yaptığı yönetmenlik mesleğiyle ilgili kendisine soru sormadan röportajımızı sonlandırmak istemedik,

  • Yönetmen olarak aldığınız bir çok ödül ve elde ettiğiniz başarılar var bırakacak mısınız?

Ozan Ali Korkut: "Kim bilir belki de müzik ve yönetmenliğin birlikte olduğu yeni projelerle büyük bir sürpriz yoldadır." 

 

Yeni projesiyle çok meraklandıran Ozan Ali Korkut herhangi bir spoiler vermedi.

 
 


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

    Bu Habere Hen?z Yorum Yap?lmam??..!


 
   


 
       
 
  FLAŞ HABER

  YAZARLAR
 

 


       
 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE MAGAZİN HABERLERİ MÜZİK HABERLERİ RADYO HABERLERİ GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
turkiyelife.com.tr © Copyright 2016-2022 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA